MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Andrius A. S213 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=22157)

Robis 2020-06-01 09:09

O kaip Cayenne Turbo?

Andrius A. 2020-06-01 12:43

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 534543)
O kaip Cayenne Turbo?

Esu bandes tik Second generation (pre-facelift) turbo modeli, man asmeniskai Jis “nepatrauklus”, tiesiog ne man. :) Gal psichologiskai esu “traumuotas” Tu visu body kit’u, kuriu pilna prideta ant Ju ,pas mus. Man artimiau konservatyvi isvaizda.



Cia bendrai:
P.s keistas toks jausmas,kai “pristatai “ savo Mercedes , o forumieciai - klausineja kodel ne X5m , o gal Porsche turbo.. :))) “kodel”- “spalva” Juodas ir t.t. Toks dviprasmiskas jausmas ,Juk cia turetu buti “Mercedes fanu” puslapis.

masterkame 2020-06-01 13:01

Citata:

Pradžioje rašė Andrius A. (Post 534545)
Esu bandes tik Second generation (pre-facelift) turbo modeli, man asmeniskai Jis “nepatrauklus”, tiesiog ne man. :) Gal psichologiskai esu “traumuotas” Tu visu body kit’u, kuriu pilna prideta ant Ju ,pas mus. Man artimiau konservatyvi isvaizda.



Cia bendrai:
P.s keistas toks jausmas,kai “pristatai “ savo Mercedes , o forumieciai - klausineja kodel ne X5m , o gal Porsche turbo.. :))) “kodel”- “spalva” Juodas ir t.t. Toks dviprasmiskas jausmas ,Juk cia turetu buti “Mercedes fanu” puslapis.

Todel, kad net pats Vampyras sako, kad jei turi pinigu naujam arba brangiam mersuj- pirk bmw arba audi. O siaup daugeliui negresia isigyt nauju todel suveikia vidinis Lietuvis.

vampyras 2020-06-01 13:16

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 534546)
Todel, kad net pats Vampyras sako, kad jei turi pinigu naujam arba brangiam mersuj- pirk bmw arba audi. O siaup daugeliui negresia isigyt nauju todel suveikia vidinis Lietuvis.

Visiskai neteisingai interpretuoji mano zodzius. Kai suaugsi suprasi ka as tuom norejau pasakyti. :)

masterkame 2020-06-01 14:18

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 534547)
Visiskai neteisingai interpretuoji mano zodzius. Kai suaugsi suprasi ka as tuom norejau pasakyti. :)

Supratau, suklydau. Kaltas :)

Robis 2020-06-01 14:48

Citata:

Pradžioje rašė Andrius A. (Post 534545)
Esu bandes tik Second generation (pre-facelift) turbo modeli, man asmeniskai Jis “nepatrauklus”, tiesiog ne man. :) Gal psichologiskai esu “traumuotas” Tu visu body kit’u, kuriu pilna prideta ant Ju ,pas mus. Man artimiau konservatyvi isvaizda.



Cia bendrai:
P.s keistas toks jausmas,kai “pristatai “ savo Mercedes , o forumieciai - klausineja kodel ne X5m , o gal Porsche turbo.. :))) “kodel”- “spalva” Juodas ir t.t. Toks dviprasmiskas jausmas ,Juk cia turetu buti “Mercedes fanu” puslapis.

faceliftą žiūrėk, kitas vaizdas :) bent man ir prefl geriau už ML atrodo, apie saloną net nekalbu, pas mersą kažkoks atsilikęs :D

Andrius A. 2020-06-01 15:20

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 534555)
faceliftą žiūrėk, kitas vaizdas :) bent man ir prefl geriau už ML atrodo, apie saloną net nekalbu, pas mersą kažkoks atsilikęs :D

Visi akcentuoja isvaizda:) siuo klausimu tai nebuvo Man pagrindinis aspektas, nes buciau pasilikes tuomet Ranger Rover,arba Bmw X5, kalbant apie pastaraji, mano vaikai,suo- per metus sugebejo Taip salona “suesti” ,Kad automobilis buvo vos atgaivintas,bunant tik 1.5 m amziaus :)
Ml63 pasitinkau del jo variklio ir tai,kokias Jis man teigiamas emocijas suteikia.

Mintis 2020-06-02 21:26

Niekaip nesuprantu, ko jus visi kimbat? Nebūtų Lietuviai, tai dar iš pavydo ir pinigus pradėjo skaičiuot kai kas :unreal: Jei rinkosi Mercedes benz, o tuo labiau AMG modeli, tai žmogus buvo tvirtai apsisprendęs ko nori ;) O ne, kodel ne Bmw ar ne Porsche... Dėl spalvos vėlgi butu kvaila kažką sakyt, kai perki tokį modeli spalva juoda, balta ar sidabrine, koks skirtumas, daug svarbiau komplektacija ir stovis automobilio, spalva šiais laikais, plėveles pagalba labai lengva pakeist...
O šiaip sveikinu sugrįžus, jeigu čia pavyduoliai neišgąsdins, turėtu but įdomaus contento :D Kai pats BMW vairuodavau, tai daug BMW foruma skaitydavau, labai įdomu buvo skaityti, bei segti tavo temas, jei gerai pamenu buvo ir e90 m3 baltas po to f10 m5 :D Laukiam ka gero su ML nuveiksi.

Andrius A. 2020-06-12 22:23

Citata:

Pradžioje rašė Mintis (Post 534595)
Niekaip nesuprantu, ko jus visi kimbat? Nebūtų Lietuviai, tai dar iš pavydo ir pinigus pradėjo skaičiuot kai kas :unreal: Jei rinkosi Mercedes benz, o tuo labiau AMG modeli, tai žmogus buvo tvirtai apsisprendęs ko nori ;) O ne, kodel ne Bmw ar ne Porsche... Dėl spalvos vėlgi butu kvaila kažką sakyt, kai perki tokį modeli spalva juoda, balta ar sidabrine, koks skirtumas, daug svarbiau komplektacija ir stovis automobilio, spalva šiais laikais, plėveles pagalba labai lengva pakeist...
O šiaip sveikinu sugrįžus, jeigu čia pavyduoliai neišgąsdins, turėtu but įdomaus contento :D Kai pats BMW vairuodavau, tai daug BMW foruma skaitydavau, labai įdomu buvo skaityti, bei segti tavo temas, jei gerai pamenu buvo ir e90 m3 baltas po to f10 m5 :D Laukiam ka gero su ML nuveiksi.

Aciu :) Su nostalgija prisimenu Bmw forumo zydejimo laikus... :)
Kas del Ml63 , atliktas profilaktinis servisas (pakeisti tepalai,filtrai,zvakes). Bei uzsakyti HJS sportiniai (street legal) 200 cell katalizatoriai is Vokietijos,bus dedami vietoj oem. Kad gauti tokius pat skaicius kaip su cattle’s down pipes,po ecu tune, bet “nepazeisti co2 “ emission reikalavimu. Foto greitai laiku

Andrius A. 2020-06-23 12:57

Truputis update, atkeliavo HJS “granatos “ :)
https://mb1.ltd/files/1592909814_9e8...32dac1289.jpeg

https://mb1.ltd/files/1592909814_2d3...16ccc2360.jpeg


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.